Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Mancaversa

Marina di Mancaversa - informace o letovisku

Marina di Mancaversa je menší moderní italské letovisko, které leží v půvabném italském regionu Apulie. Středisko leží mezi městy Gallipoli a Marina di Leuca. Pobřeží, které lemuje letovisko Marina di Mancaversatu je spíše skalnaté, protkané drobnými písečnými plážemi. Jónské moře je v tomto místě velmi čisté a najdete tu i mnoho míst vhodných k potápění.

Marina di Mancaversa je moderní letovisko vybudované 10 km od Gallipoli směrem k Santa Maria di Leuca. Je tvořeno většinou jednopatrovými vilkami postavenými podél pobřeží. Pobřeží je v této oblasti kamenité, písečných pláží není mnoho a většinou jsou malé. V okolí letoviska Marina di Mancaversa najdete několik nádherných pláží ohodnocených modrou vlajkou EU nejčistších moří.

V letovisku je dostatek restaurací i obchodů, pokud by někdo měl na možnosti nakupování nebo noční život větší nároky, nedaleké Gallipoli je bohatě uspokojí. Italské město Gallipoli je právem nazýváno perlou jónského pobřeží a díky jeho strategické poloze na opevněném skalním ostrově byla Gallipoli po dlouhá staletí terčem nájezdů a bojů. V dnešní době je Gallipoli velmi obdivovaná turisty, které láká především historická část města.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA