Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Mancaversa

Marina di Mancaversa - informace o letovisku

Marina di Mancaversa je menší moderní italské letovisko, které leží v půvabném italském regionu Apulie. Středisko leží mezi městy Gallipoli a Marina di Leuca. Pobřeží, které lemuje letovisko Marina di Mancaversatu je spíše skalnaté, protkané drobnými písečnými plážemi. Jónské moře je v tomto místě velmi čisté a najdete tu i mnoho míst vhodných k potápění.

Marina di Mancaversa je moderní letovisko vybudované 10 km od Gallipoli směrem k Santa Maria di Leuca. Je tvořeno většinou jednopatrovými vilkami postavenými podél pobřeží. Pobřeží je v této oblasti kamenité, písečných pláží není mnoho a většinou jsou malé. V okolí letoviska Marina di Mancaversa najdete několik nádherných pláží ohodnocených modrou vlajkou EU nejčistších moří.

V letovisku je dostatek restaurací i obchodů, pokud by někdo měl na možnosti nakupování nebo noční život větší nároky, nedaleké Gallipoli je bohatě uspokojí. Italské město Gallipoli je právem nazýváno perlou jónského pobřeží a díky jeho strategické poloze na opevněném skalním ostrově byla Gallipoli po dlouhá staletí terčem nájezdů a bojů. V dnešní době je Gallipoli velmi obdivovaná turisty, které láká především historická část města.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA