Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sabaudia

Sabaudia - informace o letovisu

Sabaudia leží u jednoho ze 4 jezer oddělenými od moře dunami a patří k Národnímu parku Circeo, přibližně 25 km jižně od Latina. Je to dobře organizované turistické centrum, ideální východisko pro výlety po okolí.

Toto příjemné letovisko se nachází v překrásné oblasti národního parku Circeo. Je tvořeno dvěma částmi, které jsou oddělené nádherným jezerem Paola, chráněným ze všech stran od nepříznivých větrů, na kterém se konají veslařské regaty.

Historická část nad jezerem je tvořena starší zástavbou s místním obyvatelstvem. Část oddělující jezero od moře nabízí mnoho hotelů a rezidencí. Pláž je oddělena vysokými písečnými dunami pokryté bohatou zelení táhnoucí se až k výběžku San Felice Circeo. Místo obdrželo již několik let po sobě potvrzení o kvalitě a čistotě moře – tzv. Bandiera Blu.

Nejoblíbenější pláže se nacházejí právě mezi Saubadií a letoviskem Gaeta v Parco Nazionale del Circeo. V Saubadie nechybí rozličné obchody, pěkné náměstí, malebné kostely, restaurace s typickými italskými specialitami a bary.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA