Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Felice Circeo

San Felice Circeo - informace o letovisku

San Felice Circeo leží na severním konci zálivu Golfo di Gaeta pouhých 7 km od překrásného letoviska Terracina a 12 km od Sabaudia. Malebná vesnice je posazena na severním svahu Monte Circeo v 90 m n. m. Okolí San Felice Circeo nabízí mnoho přírodních krás a historických památek.

Z věže starého zámku Gaetani si můžete vychutnávat krásný výhled a můžete navštívit tzv. Cittadellu Vecchia, která pochází z doby Cicera. Úzká ulička vede 3,5 km do kopce k místu Semaforo (vojenská oblast, nutné povolení). Odtud pěšky hodina k nejvyššímu bodu (541 m) s jedinečným výhledem na Ischia, Capri, k Vesuvu a na Ostrovy Ponza.

Nabízí se zde spousta dalších možností provozovat četné turistické a cyklistické výlety na panoramatická místa. Pobřeží je lemováno malými, úzkými a písčitými plážemi, které přecházejí ve skalnaté výběžky. Dovolená v San Felice Circeo je pro milovníky krásné přírody, klidu, čistého moře a výletů tím pravým místem.

V zálivu „Golfo di Terracina“ jsou jedny z nejhezčích pláží v oblasti Lazia. Všechny pláže jsou malé, úzké, písčité, přecházející ve skalnaté výběžky, a to po celé délce od Gaety až po nádherné městečko San Felice Circeo pod horou Monte Circeo.

V tomto zálivu jsou dvě krásná místa – Sperlonga a Terracina. Tato letoviska jsou živá městečka se stálým obyvatelstvem a typickým jihoitalským koloritem. Obě nabízí uličky s obchody, náměstí, kostely, restaurace a bary. Místo obdrželo již několik let po sobě potvrzení o kvalitě a čistotě moře – tzv. Bandiera Blu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA