Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Passaggio di Bettona

Passaggio di Bettona je malá obec ležící nad řekou Chiasco, vzdálená jen několik kilometrů od města Bettona, které je zároveň kulturně-historickým centrem místní oblasti. Nejlépe se její poloha určuje pomocí hlavního silničního tahu Perugia – Asissi. Od Asissi leží Passaggio di Bettona ve vzdálenosti 12 km, od univerzitního města Perugia je to pouhých 9 km.

Kromě mnoha historických míst je obec bohatá na ryzí krásu přírody. Díky velkému množství dobře značených turistických a cyklistických stezek je oblast ideální pro milovníky cyklistiky a turistiky. Ale i fyzicky méně zdatní návštěvníci určitě neodolají procházkám zdejší malebnou krajinou.

Tip na výlet:
Bettona je velmi staré město nacházející se v provincii Perugia ve střední Umbrii, na severním okraji nejsevernějšího výběžku Colli Martan. Je doposud chráněna středověkými hradbami s částmi původní etruské stěny a návštěvníkům nabízí spoustu historických památek. Například dominantní gotickou katedrálu a muzeum s převážně středověkými a renesanční malbami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA