Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pineto

Pineto - informace o letovisku

Pěkné letovisko Pineto, které navazuje svou jižní částí na Silvi Marina, se vyznačuje poklidnou a přívětivou atmosférou typického středoitalského letoviska. Jak již z názvu vyplývá, rostou zde pinie, které lemují přímořskou promenádu. Letovisko je umístěno v pěkném čistém prostředí, v předhůří národního parku Gran Sasso.

Přímořské letovisko Pineto je proslulé díky stinnému piniovému háji, který odděluje pláž od moderního obydleného centra, kde se nacházejí restaurace, bary, pizzerie, hotely, residence. Pláže jsou dlouhé a široké pláže s jemným, velmi světlým pískem a s pozvolným vstupem do moře. Vhodné pro příjemnou, klidnou, rodinnou dovolenou s dětmi.

Směrem do vnitrozemí, 9 km od města Pineto se nachází Atri, jedno z nejzajímavějších historických center v kraji Abruzzo, se svou nádhernou katedrálou.

Pineto je moderní a malebná lázeňská oblast, kde šarm starých časů je sklouben s moderní dobou. Široký pás kopců (Mutignano, malá čtvrť 7 km) a písečné pobřeží 7 km je obklopeno borovicovými lesy. Návštěvníkům jsou zde k dispozici obchody, restaurace a tenisové kurty, včetně možnosti provozovat nejrůznější vodní sporty na pláži.

K návštěvě vybízí aquapark Tortoreto a Montesilvano (15 - 25 km). Ve volném čase se můžete vydat na výlety do starobylých měst Atri (12 km), Penne (35 km). Kromě pěkného koupání v Jaderském moři se z Pineta můžete vydat také na výlet do nedalekého národního parku Gran Sasso.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA