Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Igea Marina

Igea Marina - informace o letovisku

Igea Marina a Bellaria jsou dvě spojená letoviska, které odděluje pouze říčka Uso. Leží na půl cesty mezi Cesenaticem a Rimini (vzdáleného asi 10 km). Prochází jím tzv. Modrá autobusová linka, která sváží turisty vydávající se za zábavou. Igea Marina je oproti oběma uvedeným letoviskům mnohem menší a klidnější. Pobřeží i pláže jsou tu podobné jako všude v okolí - s jemným zlatavým pískem a pozvolně se svažujícím dnem. Prostředí je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, které zajisté ocení i menší aquapark „Aquabell“.

Igea Marina je středisko ležící v oblasti Emilia Romagna, která spadá pod populární Riminskou riviéru. Nachází se 10 km severně od známého centra Rimini, s nímž je spojena železniční tratí i městským autobusem. Představuje menší a klidnější letovisko zlatavých pláží, omývané Jadranským mořem a lemované populární promenádou. Sama Igea Marina nabízí řadu pěších zón, hospůdek a obchůdků, ale ti, kdo vyhledávají rušnější noční život, ocení hlavně tzv. Modrou linku.

Tip na výlet

Rimini - Je to největší přímořské letovisko Itálie a jedno z největších v Evropě. Spolu s několika dalšími městy ve svém okolí vytváří dlouhý pás městské krajiny. V centru samotného Rimini se nacházejí stavby jak z dob Římské říše, tak i z časů renesance. Nedaleko od města se také nachází stát San Marino.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA