Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Panza

Informace o lokalitě Panza na ostrově Ischia

Panza je městská část, která patří k Foriu. Nachází se nedaleko Sant' Angela nad zálivem Sorgeto, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře. Panza je velmi klidné místo, v jehož centru naleznete několik menších obchodů a restaurací.

Za koupáním a rušnějším nočním a společenským životem se musíte vydat do nedalekého Foria. Město má kolem 8 tisíc stálých obyvatel a stalo jednou z nejvyhledávanějších lokalit na ostrově. Turisty sem přitahují především dvě rozlehlé písečné pláže San Francesco a Citara. Tyto pláže mají pozvolný vstup do čistých vod Tyrhénského moře, což ocení hlavně rodiny s dětmi a méně zdatní plavci. Za malý poplatek si můžete zapůjčit lehátka a slunečníky.

Forio se táhne v délce několika kilometrů od mysu Punta Caruso k Punta Imperatore. Proslavilo se také známými termálními lázněmi „Poseidonovy zahrady“ nacházejícími se nedaleko pláže Citara. Jde o rozsáhlý komplex 20 bazénů s vodami různých teplot a složení. Narazíte zde na vodu studenou, teplou, horkou, perlivou, termální, slanou i sladkou. Ve zdejší jeskyni je navíc ukrytá sauna i další léčivé prameny. Na další prameny pak narazíte ještě v botanickém parku, kde tryskají z fontán. Na své si zde přijdou i milovníci historie, kteří se mohou kochat celou řadou světských památek a muzeí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA