Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Sorso

Malé prázdninové středisko Marina di Sorso je situováno na severním pobřeží druhého největšího italského ostrova Sardinie. Letovisko se rozkládá v zálivu Golfo dell'Asinara, na který se odtud naskýtá krásný výhled. V okolí se rozprostírá nádherná nedotčená příroda a pobřeží je lemováno dlouhými písčitými plážemi. Sardinie je celkově považována za ostrov s nejkrásnějšími plážemi v Evropě.

Letovisko Marina di Sorso je ideální pro podnikání výletů do dalších zajímavých míst této části ostrova. Asi 15 km odtud se nachází významný historický přístav Porto Tórres, nedaleko leží také město Sássari. Je zde spousta možností poznávání přírodního i kulturního bohatství Sardinie. Můžete však zůstat v Marině di Sorso a užívat si sladkého nicnedělání a relaxace na pláži.

Pláž má pozvolný vstup do moře, je tak vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro méně zdatné plavce. Vyzkoušejte některý z mnoha druhů vodních sportů nebo se věnujte plážovým hrám. Za malý poplatek máte možnost si půjčit slunečníky a lehátka. Letovisko Marina di Sorso je místem, kam se budete určitě rádi vracet.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA