Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Sorso

Malé prázdninové středisko Marina di Sorso je situováno na severním pobřeží druhého největšího italského ostrova Sardinie. Letovisko se rozkládá v zálivu Golfo dell'Asinara, na který se odtud naskýtá krásný výhled. V okolí se rozprostírá nádherná nedotčená příroda a pobřeží je lemováno dlouhými písčitými plážemi. Sardinie je celkově považována za ostrov s nejkrásnějšími plážemi v Evropě.

Letovisko Marina di Sorso je ideální pro podnikání výletů do dalších zajímavých míst této části ostrova. Asi 15 km odtud se nachází významný historický přístav Porto Tórres, nedaleko leží také město Sássari. Je zde spousta možností poznávání přírodního i kulturního bohatství Sardinie. Můžete však zůstat v Marině di Sorso a užívat si sladkého nicnedělání a relaxace na pláži.

Pláž má pozvolný vstup do moře, je tak vhodná nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro méně zdatné plavce. Vyzkoušejte některý z mnoha druhů vodních sportů nebo se věnujte plážovým hrám. Za malý poplatek máte možnost si půjčit slunečníky a lehátka. Letovisko Marina di Sorso je místem, kam se budete určitě rádi vracet.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA