Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Maria Navarrese

Malé prázdninové středisko Santa Maria Navarrese se nachází na východním pobřeží italského ostrova Sardinie. Jeho hlavní předností je krásná písčitá pláž se zátokami, které jsou od sebe odděleny skálami. Santa Maria Navarrese je poklidné a malebné letovisko, kde užijete příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Původní rybářská vesnice se postupem času s rozvojem turistického ruchu na ostrově proměnila v klidné rekreační místo poskytující návštěvníkům dostatečné zázemí.

Při procházce centrem městečka narazíte na kostel Santa Maria Navarrese z 11. století stojící na místě původního kostelíka. Velmi zajímavé a cenné jsou zdejší prastaré olivovníky, které údajně nechala vysadit kastilská královna poté, co zde roku 1052 ztroskotala. Pod jejich korunami si v některé kavárně či restauraci můžete vychutnávat posezení u skleničky s výhledem na moře. Tyto olivovníky jsou chráněny jako nejstarší v Evropě. Dále v městečku najdete všechny potřebné služby, obchody a krámky se suvenýry, bary a půjčovny sportovních potřeb.

Na pláži máte možnost si pronajmout lehátka a slunečníky nebo se věnovat některému z nabízených vodních sportů. Břehy letoviska jsou omývány vodami teplého Tyrhénského moře. Díky průzračně čisté vodě vyhledávají toto místo i vyznavači rekreačního potápění a šnorchlování. Milovníci romantiky si budou užívat procházek po pobřeží lemovaném skalami a ukrývajícím jedinečné zátoky. Některé z těchto zátok jsou přístupné jen z moře a zajistí vám tak dostatek soukromí, kde nebudete nikým rušeni.

Pokud si pronajmete auto nebo motorku můžete se vydat na výlet do města Dorgali či přístavu Artabax. Jestliže máte raději přírodní zajímavosti, vydejte se 10 km na sever od letoviska, kde najdete úžasnou 295 metrů hlubokou propast Voragine del Golgo.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA