Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porto Pino

Asi 80 km od hlavního města Cagliari se na jižním pobřeží Sardinie rozkládá malé rekreační středisko Porto Pino, jehož hlavním lákadlem je téměř 4 km dlouhá písečná pláž. Ta je tvořena jemným bílým pískem, který nádherně kontrastuje s azurově modrým Středozemním mořem, jež omývá zdejší břehy. Na pláži lze za poplatek pronajmou loďky, vodní šlapadla a motorové nafukovací čluny. Pro zdejší pláž jsou typické také písečné duny a některé její části jsou chráněny skalisky. Vzdálenější části pláže jsou vhodné pro ty, kdo milují klid a volnost bez všudypřítomných turistů.

Letovisko je situováno v zátoce Cala Piombo, která je díky své hloubce okolo 30 metrů a bohatému podmořskému životu vyhledávaným rájem pro potápěče. Pod vodou jsou navíc k vidění také úlomky amfor, váz a nejrůznějších dalších rukodělných výrobků. Porto Pino je zapsáno na seznamu oblastí, které jsou chráněny pro kvalitu a kvantitu zde se vyskytujícího rostlinstva. V této oblasti, která je součástí přírodního parku Sulcis se navíc můžete potkat s nejrůznějšími vodními ptáky včetně plameňáků.

Nedaleko letoviska Porto Pino se nachází obec San´t Anna Arresi, kde najdete řadu obchůdků a krámků se suvenýry, barů, kaváren a restaurací. Nechybí ani speciální rybí restaurace s nabídkou čerstvých úlovků ryb a mořských plodů. Máte zde možnost si pronajmout horská kola, motorové skútry nebo automobily.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA