Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Manerba

Manerba - informace o městě

Manerbu najdete v jihozápadní části Lago di Garda. Její hlavní výhodou je nepochybně klidné prostředí, které z ní ve spojení s bohatou nabídkou vodních sportů (lodě, vodní lyže, windsurfing) vytváří přitažlivé místo pro letní dovolenou. Je to poklidné městečko s rodinou atmosférou, malebným pobřežím a jedinečnou kamínkovou pláží. Je poměrně vzdálená od hlavní silnice, klid je tu tedy naprosto dokonalý.

Nachází se na jihozápadním pobřeží jezera Garda uprostřed olivovníků a vinné révy. K vidění je zde např. kostel sv. Marie z 7. až 8. století, jež je nejcennější středověkou památkou v této oblasti nejen díky své cenné výzdobě a kresbám.

Z hotelů a rezidencí můžete pozorovat malý ostrůvek San Biagio, kam se můžete díky malé hloubce vody dostat i pěšky. Za jasného počasí můžeme dohlédnout na severní cíp věhlasného poloostrova Sirmione nebo protilehlý výběžek San Vigilio.

Toto místo může nabídnout více než 11 km pláží a velkou ubytovací kapacitu. Manerba je ideální místo pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou uprostřed přírody. Manerba leží v centru Valtenesi, oblasti obzvlášť vhodné pro výlety na horském kole nebo v sedle koně a zaujme i turisty zajímající se o architekturu. Pro milovníky vodních sportů jsou zde lodě, vodní lyže, windsurfing a plachtění na jezeře.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA