Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tignale

Tignale - informace o středisku

Krásné výhledy na jezero Lago di Garda se naskýtají z horského městečka Tignale, které je dostupné po serpentinách a ukryté vysoko v horách. Je místem, které si oblíbili aktivní lidé, milovníci přírody, vyznavači turistiky a cyklistiky. Pokud nebudete v Tignale přímo ubytovaní, rozhodně jej nezapomeňte navštívit alespoň během jednodenního výletu.

Lokalita je jedinečná svým umístěním vysoko nad jezerem v horách. Je tak vhodná pro všechny, kdo chtějí trávit dovolenou stranou od masového turistického ruchu a rádi se dívají na svět shůry. Výhledy jsou z Tignale opravdu jedinečné. Tignale situované na západním břehu jezera Lago di Garda je také centrem agroturistiky a střediskem nabízejícím výborná jídla. Ubytovacích kapacit se zde nachází dostatek a většina z nich nabízí nádherný panoramatický rozhled do okolní krajiny.

V centru Tignale se nachází spousta zajímavých obchůdků, restaurace, kavárny, bary a dokonce i supermarket. Dominantní stavbou je poutní kostel Monte Castello, který je cílem poutníků a je považován za místní duchovní centrum. Tignale potěší každého aktivního turistu nebo cyklistu. Krajina je v této oblasti protkána spoustou skvělých pěších i cyklotras. Umožněn je také přístup na vedlejší Ledro. Užijete zde nejen horské kolo, ale také kolo silniční. 

Tignale je součástí parku Alto Garda Bresciano, který opatruje jedinečnou faunu i flóru. Díky značnému výškovému rozdílu se zde vyskytují rozmanité druhy rostlin a živočichů, narazit můžete na středomořskou vegetaci, stejně tak jako na horskou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA