Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tignale

Tignale - informace o středisku

Krásné výhledy na jezero Lago di Garda se naskýtají z horského městečka Tignale, které je dostupné po serpentinách a ukryté vysoko v horách. Je místem, které si oblíbili aktivní lidé, milovníci přírody, vyznavači turistiky a cyklistiky. Pokud nebudete v Tignale přímo ubytovaní, rozhodně jej nezapomeňte navštívit alespoň během jednodenního výletu.

Lokalita je jedinečná svým umístěním vysoko nad jezerem v horách. Je tak vhodná pro všechny, kdo chtějí trávit dovolenou stranou od masového turistického ruchu a rádi se dívají na svět shůry. Výhledy jsou z Tignale opravdu jedinečné. Tignale situované na západním břehu jezera Lago di Garda je také centrem agroturistiky a střediskem nabízejícím výborná jídla. Ubytovacích kapacit se zde nachází dostatek a většina z nich nabízí nádherný panoramatický rozhled do okolní krajiny.

V centru Tignale se nachází spousta zajímavých obchůdků, restaurace, kavárny, bary a dokonce i supermarket. Dominantní stavbou je poutní kostel Monte Castello, který je cílem poutníků a je považován za místní duchovní centrum. Tignale potěší každého aktivního turistu nebo cyklistu. Krajina je v této oblasti protkána spoustou skvělých pěších i cyklotras. Umožněn je také přístup na vedlejší Ledro. Užijete zde nejen horské kolo, ale také kolo silniční. 

Tignale je součástí parku Alto Garda Bresciano, který opatruje jedinečnou faunu i flóru. Díky značnému výškovému rozdílu se zde vyskytují rozmanité druhy rostlin a živočichů, narazit můžete na středomořskou vegetaci, stejně tak jako na horskou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA