Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Sicili

Sicili - informace o obci

Malá obec Sicili leží v srdci Cilento, 8 km severně od zálivu di Policastro, na úpatí Monte Cervati. Cilento je druhým největším národním parkem Itálie a UNESCO ho prohlásilo za celosvětové kulturní dědictví.

Národní park Cilento a Vallo di Diano patří mezi největší národní parky Itálie. Po jeho založení v roce 1991 byl v roce 1997 zapsán do listiny biosférických rezervací UNESCO a tím patří k světovému kulturnímu dědictví lidstva. V národním parku roste asi 1800 různých druhů prarostlin. Nejznámější z nich je primule palinurská „Primula Palinuri“, která je hodně rozšířená a je také ve znaku národního parku. V lesích a v pohořích převládají duby, buky, kaštany, javory, jasany, jilmy a lípy.

Sicili je ideálním výchozím bodem pro výlety do nádherných jeskyní nebo podél pobřeží. Při výletech v okolí nezapomeňte navštívit světoznámé rozvaliny a vykopávky Paestum a Velia.

Objevte pro turismus ještě neznámé oblasti Cilento. Příkré, do moře padající skály, dlouhé písečné pláže, moře teplé a čisté, zalesněné hory. Žádná velkoměsta, žádný průmysl – záruka zdravého vzduchu a čiré, ničím nekontaminované vody. Čekají vás zde netušené krásy lesa s turistickými stezkami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA