Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Varcaturo

Varcaturo - informace o letovisku

Varcaturo je přímořské letovisko, které leží v Kampánii v oblasti zvané Campi Flegrei (ohnivá pole). Název je odvozen od projevů vulkanické činnosti, jako jsou třeba krátery nebo horké prameny, kterých zde bývalo ke zhlédnutí mnohem více než dnes, kdy větší část oblasti zabraly stavby Neapole. Právě tato oblast bývala dříve považována za vstupní bránu do podsvětí neboli Hádovy říše.

Vacaturo nabízí doslova nekonečné pláže, z nichž nejvíce populární je Varca d´oro, kde je k dispozici i bazén, restaurace a posilovna.

Výhodná pozice Varcatura nabízí možnost výletů do blízkého okolí, které je velmi bohaté na kulturně-historické památky. Velmi zajímavé jsou Pompeje s mnoha monumenty, které byly po výbuchu Vesuvu roku 79. n. l. zakryty popelem a kamením až do výše 7 m, a proto se v nich dnes budete cítit, jako by se zastavil čas.

Dále vás zaručeně okouzlí Neapol, ostrovy Capri a Ischia či Paestrum a Amalfitánské pobřeží. Varcaturo je díky svým plážím ideální místo pro strávení dovolené s dětmi, stejně tak pro sportovně založené osoby.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA