Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ladispoli

Ladispoli - informace o letovisku

Ladispoli je populární rekreační místo ke koupání, které leží asi 30 km severo-západně od Říma. Pláže Ladispoli jsou pokryty krásně jemným tmavým pískem vulkanického původu a díky mírnému vstupu do moře je tak ideálním místem i pro rodiny s dětmi.

Ladispoli je oblíbené letní středisko, které leží v italském regionu Lazio a vytváří hlavní centrum takzvané Římské riviéry. Městečko Ladispoli bylo založeno na konci 19. století u starořímské Via Aurelia princem Ladislavem Odelscachim, po kterém získalo své jméno.

Do italského hlavního města se z Ladispoli snadno dostanete vlakem i autobusem, což určitě stojí za to. Ladispoli je často navštěvované těmi, kteří chtějí spojit dovolenou u moře a zároveň mít dostatek času na prohlídku Říma. Ladispoli je rovněž skvělým výchozím bodem k poznávání nedaleké severozápadní oblasti. Ta je neméně zajímavá díky bohatým památkám spojeným s etruským osídlením.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA