Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Marinella

Santa Marinella - informace o letovisku

Santa Marinella nabízí malebný turistický přístav s kapacitou pro více než 200 lodí. Stavba mořského dna a výsadní poloha na výběžku Capo Linaro dodávají St. Marinelle v Evropě na velké důležitosti, neboť představuje doslova ráj pro surfaře. St. Marinella, která hostila národní surfařský šampionát, je dobře známá především díky jejím velkolepým vlnám.

Milovníky krásného koupání jistě nadchnou krásné písčité pláže a ti, kteří mají rádi rušný večerní život, zajisté ocení noční lokály, bary a diskotéky.

Santa Marinella leží asi 10 km jižně od Civitavecchia, jednoho z bývalých etruských přístavů (Cerveteri). Dnes je toto místo hojně navštěvováno obyvateli Říma, jako místo lázeňské. Santa Marinella je půvabné letovisko, které je umístěno na skalnatém pobřeží daleko od bahnisek římské pobřežní planiny. Svou polohou nabízí pobyt v krásném a zdravém prostředí. Santa Marinella je ze severu obklopena horami a díky tomu nabízí po celý rok i během zimních měsíců velmi příjemné mírné klima.

Funguje zde velice dobré dopravní spojení (autobus, železnice) do Říma (55 km). Regionu Lazio vévodí věčné město Řím, proto se také někdy této oblasti říká Římská riviéra. Písečné pobřeží Tyrhénského moře je lemováno řadou kvalitních hotelů a apartmánů. Díky své výjimečně poloze je dovolená v Laziu ideálním místem pro ty, kteří chtějí skloubit poznávání nespočtu římských památek a lenošení na pláži u moře.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA