Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Felice Circeo

San Felice Circeo - informace o letovisku

San Felice Circeo leží na severním konci zálivu Golfo di Gaeta pouhých 7 km od překrásného letoviska Terracina a 12 km od Sabaudia. Malebná vesnice je posazena na severním svahu Monte Circeo v 90 m n. m. Okolí San Felice Circeo nabízí mnoho přírodních krás a historických památek.

Z věže starého zámku Gaetani si můžete vychutnávat krásný výhled a můžete navštívit tzv. Cittadellu Vecchia, která pochází z doby Cicera. Úzká ulička vede 3,5 km do kopce k místu Semaforo (vojenská oblast, nutné povolení). Odtud pěšky hodina k nejvyššímu bodu (541 m) s jedinečným výhledem na Ischia, Capri, k Vesuvu a na Ostrovy Ponza.

Nabízí se zde spousta dalších možností provozovat četné turistické a cyklistické výlety na panoramatická místa. Pobřeží je lemováno malými, úzkými a písčitými plážemi, které přecházejí ve skalnaté výběžky. Dovolená v San Felice Circeo je pro milovníky krásné přírody, klidu, čistého moře a výletů tím pravým místem.

V zálivu „Golfo di Terracina“ jsou jedny z nejhezčích pláží v oblasti Lazia. Všechny pláže jsou malé, úzké, písčité, přecházející ve skalnaté výběžky, a to po celé délce od Gaety až po nádherné městečko San Felice Circeo pod horou Monte Circeo.

V tomto zálivu jsou dvě krásná místa – Sperlonga a Terracina. Tato letoviska jsou živá městečka se stálým obyvatelstvem a typickým jihoitalským koloritem. Obě nabízí uličky s obchody, náměstí, kostely, restaurace a bary. Místo obdrželo již několik let po sobě potvrzení o kvalitě a čistotě moře – tzv. Bandiera Blu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA