Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lago di Bracciano

Lago di Bracciano - informace o jezeru

Lago di Bracciano je jezero, které se nachází v pohoří Sabatini, v regionu Lazio ve střední Itálii. Jezero vzniklo sopečnou činností spojením několika vyhaslých sopek. Na březích jezera, které leží v nadmořské výšce 160 m a dosahuje hloubky 165 m, se vyskytují horké prameny. Z jezera odtéká řeka Arrone do Tyrhénského moře.

Lago di Bracciano, leží cestou mezi Římem a Viterbem (a Capranicou). Vhodné je pro milovníky vodních sportů a koupání. Žije v něm mnoho ryb, a tak láká i rybáře. Nejkrásnějším z měst na břehu jezera je středověká Anguillara na jihu, odkud se návštěvníkům naskýtá romantická podívaná na jezero.

Největší město Bracciano na východním břehu se chlubí pevností Orsiniů – Odescalchiů – Castello Orsini – Odescalchi. Tuto pětibokou stavbu z 15. století zkrášlili freskami Antoniazzo Romano a další toskánští a umbrijští umělci.

 

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA