Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pioraco

V kopcích regionu Marche se na severovýchodě Itálie rozkládá malá vesnička Pioraco. Stala se vyhledávaným cílem horolezců, jde o vyhlášenou lezeckou oblast s množstvím jištěných cest. Vesnička je situována asi 14 km od Camerina a 10 km od Langianello. Okolí Pioraca je plné zelených olivových hájů, vinic a lesů. Místo je tak ideální pro milovníky aktivnější dovolené a pro sportovně založené turisty. Čeká zde na vás klid, pohoda, relaxace a krásná příroda. V samotné vesničce se nachází jen několik obchůdků se základním zbožím a potravinami. Na dobré jídlo si můžete zajít do některé ze dvou místních restaurací.

Pokud máte rádi historii, vydejte se do nedalekého městečka Camerino, které je situované v nadmořské výšce 657 metrů. Je odtud nádherný panoramatický výhled na údolí řeky Potenza a Chienti. Tato malá obec uchovává četné historické památky, z nichž nejvýznamnější je farní kostel zasvěcený Venantu z Camerina. Dále je v okolí několik pevností a historických objektů. Za návštěvu stojí také jeskyně Fracassi a termální prameny Serrano a Tolentino.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA