Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pedaso

Malebná obec Pedaso se nachází v severoitalském kraji Marche, jen několik kilometrů od oblíbeného italského městečka San Benedetto del Tronto. Tato původně rybářská vesnička se během pár let proměnila na příjemné prázdninové středisko, které poskytuje svým návštěvníkům všechny potřebné služby a dostatečné zázemí. V centru Pedasa narazíte na několik barů, restaurací a pizzerií, lákajících k ochutnávce místních specialit. Obchůdky nabízí nepřeberné množství zboží a suvenýrů. V letovisku panuje nezapomenutelná atmosféra a vy si zde můžete užít klidnou a ničím nerušenou dovolenou u moře.

Břehy tohoto letoviska jsou omývány průzračně čistou vodou Jaderského moře, která láká i milovníky potápění a šnorchlování. Máte možnost vyzkoušet celou řadu vodních sportů a plážových her. Pravidelně se v obci každý rok konají nejrůznější slavnosti. Například na hlavní pláži, která lemuje celou vesnici, se konají slavnosti slávek. Pláž proto také nese název „pláž slávek“.

Jestliže se budete chtít vydat za poznáním do dalších zajímavých míst oblasti, stačí si pronajmout auto a navštívit například některá vnitrozemská městečka jako Castignano, Offida a Aquaviva. Hezkým výletem bude také návštěva blízkých přímořských letovisek San Benedetto de Tronto nebo Grottammare.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA