Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mombaroccio

Ve vnitrozemí severoitalského regionu Marche se rozkládá malá středověká vesnička Mombaroccio, kde žije asi 1800 obyvatel. Jelikož je vesnička situována v nadmořské výšce 325 metrů, je z ní krásný výhled do širokého okolí. Zdejší krajina je převážně kopcovitá, místy až hornatá a vybízí k mnoha pěším výletům. Zkrátka nepřijdou ani cyklisté, pro které je zde připravena spousta cyklistických stezek. Dovolená v Mombaroccio vám poskytne spoustu klidu a relaxace, ale také možností aktivního odpočinku.

V samotném centru městečka se nachází několik obchůdků se základním zbožím, krámky se suvenýry a také řada restaurací, pizzerií a kaváren lákajících k ochutnávce místních specialit. O večerní zábavu se postará diskotéka a bary.

Jestliže zatoužíte po koupeli v mořských vlnách, stačí se jen vydat 12 km k pobřeží Jaderského moře a navštívit některé z nejbližších přímořských letovisek. Koupání je umožněno průzračně čisté vodě, kde si na své přijdou i milovníci rekreačního potápění a šnorchlování. Pokud máte k dispozici auto, nezapomeňte navštívit město Fano, Pesaro nebo historické Urbino. Přibližně 80 km odtud je vzdáleno také město Ancona s letištěm.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na velký okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu s poutavým českým výkladem. Veškeré vstupné a výlety v ceně včetně jordánské Petry. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA