Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Pizzo

Pizzo - informace o letovisku

Uprostřed zálivu sv. Eufémie se mezi horami a mořem nachází městečko Pizzo. Městečko má za sebou již velmi bohatou historii. Jedna z legend dokonce praví, že vyrostlo na ruinách starobylého města Napitie. Město vzkvétalo již za starověkého Řecka. Nyní je velice moderní lokalitou, která je vyhledávána především pro své nádherné pláže, vysoké skaly a modré moře. V centru města a přilehlém okolí najdeme také řadu historických památek.

Město je rovněž vyhlášeno svými specialitami z ryb, sýrů, lilků, mandlí, medu, fíků a těstovin a velmi chutnou zmrzlinou vyráběnou dle dlouhé tradice.

Ubytování zajišťují velice kvalitní hotelové komplexy, které kromě vysoké kvality služeb nabízejí také množství dalších aktivit a zábavy pro každou věkovou kategorii.

Pěkné pláže omývá průzračně čisté moře, teplota vody je rovněž velmi příjemná. Vstup do vody je pozvolný.

Z místa je také možné podniknout výlety do okolí, například do lázeňského města Crotone, mořského akvária Capo Rizzuto či podhorského národního parku Sila.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA