Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marina di Tortora

Marina di Tortora - informace o letovisku

Marina di Tortora je menší moderní letovisko na horním okraji kalábrijského regionu. Lázeňská obec leží jižně od Maratea a asi 10 km severně od Praia a Mare. Z boku i zezadu je letovisko chráněno Apeninským pohořím Polino, před ním se otevírá nádherný azurově zbarvený záliv Policastro, přes nějž je při jasném počasí vidět protilehlé hory Cilentského národního parku. Letovisko téměř splývá s vedlejší Praia a Mare, která nabízí spoustu zábavy, obchodů a lákadel, včetně největšího aquaparku jižní Itálie.

Malé turistické městečko je pozicí prvním městem Regio di Calabria. Nachází se nedaleko od rušného a známého turistického města Praia a Mare. V centru městečka se nachází bary, restaurace a obchod, každý čtvrtek se v Tortore konají trhy. Historické centrum Tortory, které se nachází ve výšce 400 m nad mořem má asi 400 obyvatel a bylo postaveno kolem roku 1000. Je to město plné historie, kultury a tradic. Našly se zde pozůstatky lidských kostí, které podle archeologů mají stáří 300 tisíc let.

Letovisko Marina di Tortora láká svou polohou, neboť jedna jeho část je otevřená k nádhernému azurovému moři a z druhé strany se majestátně tyčí hory. Marina di Tortora se pyšní šedavými plážemi vulkanického původu, ze kterých je nádherný pohled na ostrov Dino, který je velmi proslulý krásnými jeskyněmi. Tento ostrov rozhodně stojí za prozkoumání a zaručeně si odsud odvezete nezapomenutelné zážitky. Okouzleni budete Azurovou a Lví jeskyní, do kterých se pořádají výlety lodí.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA