Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Arma di Taggia

Arma di Taggia je atraktivní místo v Itálii, ideální ke koupání na rozmanitém pobřeží Ponente, omývaném čirými vodami Ligurského moře. Arma di Taggia je ideálním místem pro rodiny s dětmi díky písčité pláži. Arma di Taggia nabízí ideální výchozí polohu pro výlety do San Remo (10 km) nebo do Imperia (20 km).

Toto atraktivní místo ke koupání na pobřeží Ponente, leží mezi Imperia a San Remo. Arma di Taggia je vyloženě vhodné pro rodiny s dětmi. Nabízí atraktivní písčitou pláž, částečně s plážovými zařízeními a krásnými příležitostmi k procházkám podél pobřeží. K tomu ještě mnoho jiných příležitostí k zábavě.

Na ligurské riviéře, kde se Arma di Taggia nachází, se rozkládá takzvaná "Květinová riviéra" – neboť Ligurie je proslulá pěstováním květin na výrobu vonných esencí. Kromě slunce, které zde svítí téměř po celý rok, láká k návštěvě stálým klimatem a množstvím malebných antických městeček s celoročním nočním životem.

Tip na výlet
Chcete-li se vydat na výlet, doporučujeme projet skalnatou krajinu s malebnými zátokami na jihu Ligurie, nazývanou Cinque Terre.

Cinque Terre je pět malých vesniček posazených na útesech, které nabízí netušené zážitky. Lákadla všech pěti vesnic jsou podobná: intimní pláže pokryté oblázky, malé zátoky, dobrá bílá vína, romantické rybí restaurace a malebné domky pastelových barev.

Pro mnohé je nejoblíbenější Manarola, po které hned následuje Vernazza. Největší a nejpopulárnější je vesnička Monterosso, neboť je zde největší pláž a nejlepší výběr ubytování. Riomaggiore má také mnoho ubytovacích kapacit. Nejmenší je Corniglia rozkládající se vysoko nad mořem. Dobře značená Via dell´Amore (cesta lásky) mezi Manarolou a Riomaggiore je nejznámější stezkou a je dlouhá necelé dva kilometry.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA