Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Varazze

Varazze je známé přímořské středisko, které se nachází v italském regionu Ligurie. Toto menší městečko s krásnou promenádou leží nedaleko velkého města Savona. Varraze je vetknuto do hornatého a skalnatého typického prostředí Ligurské riviéry. Na kraji města je skalnaté divoké pobřeží.

Území Ligurie je chráněné ze severu velkými horskými masivy a díky tomu tak zaručuje po celý rok velmi příjemné středozemní klima. Pláž ve Varazze je dlouhá 2 km a je tvořena oblázky, které postupně přechází až do skalnatého břehu. Varazze je krásně posazeno do skalnatého prostředí, které je pro Ligurskou riviéru typické a nabízí tak pobyt ve velmi zajímavém místě.

Ponentská riviéra se vyznačuje pískovými plážemi různých barevných odstínů od slonovinově bílé po načervenalou. Modrou vlajku mají Camporosso, Bordighera, Spotorno, Bergeggi, Savona: pláže Fomaci e Crocetta/Natarella, Albisola Marina, Albisola Superiore, Celle Ligure a Varazze. Všechna jsou zároveň malebnými turistickými středisky. Aquapark Le Caravelle s mnoha skluzavkami a tobogány všeho druhu, bazény připomínajícími moře i místy pro odpočinek, sport či zábavu najdete v Ceriale.

Zajímavost - Marina di Varazze
Nedaleko Janova vznikla nová luxusní marina, která poskytuje 800 míst pro lodě, 900 parkovacích míst pro automobily a disponuje veškerým obvyklým servisem. Vznikl tak moderní přístav, který je přínosem jak pro majitele lodí, tak pro místní obyvatele.

Marina je velmi dobře dosažitelná – z letiště i vlakového nádraží jezdí speciální autobusy. V přístavu je velký počet restaurací a barů. Nechybí ani promenáda s obchody, případně bezdrátové internetové připojení.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA