Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Cavallino

Cavallino - informace o letovisku

Cavallino je malé, nově zrenovované letovisko, nacházející se v blízkosti zálivu Lido de Cavalino. Leží na západ od předměstí sousedního, mnohem většího letoviska, Lido di Jesolo, na východní straně laguny u Benátek (od samotného města je vzdáleno cca 25 km).

Jedna z nejoblíbenějších zdejších turistických možností je výlet lodí, kdy se za pouhých 45 minut ocitnete na náměstí Sv. Marca v Benátkách.

I Cavalino, stejně jako ostatní přímořská italská letoviska, nabízí nejrůznější možnosti trávení volného času – sportovní, relaxační, společenské… Najdete zde jak vodní park, tak spoustu restaurací a diskoték, případně posezení s živou hudbou.

Celý poloostrov, na kterém leží Cavallino leží, tvoří přírodní park. Kromě přepychových vil a rezidencí zde tedy lze nalézt i velké množství cyklostezek. Pláž je opět písčitá, mírně se svažující do moře.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA