Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Valle di Cadore

Valle di Cadore - informace o letovisku

Valle di Cadore je půvabné historické městečko ležící na úpatí hory Antelao (3 263 m) v provincii Belluno. Kromě úžasných přírodních scenérií Valle di Cadore nabízí i romantické procházky antickými uličkami.

V létě láká Valle di Cadore především fyzicky zdatné milovníky přírody a pěší turistiky, popřípadě horolezce. Hora Antelao, na jejímž úpatí se městečko rozkládá, se totiž honosí přezdívkou Skrytá perla Dolomit. Zajímavá je zejména svým vrcholem, který má přesný tvar pyramidy. Její zdolání je poněkud technicky náročnější (chybí zde totiž ferraty - upravené horské stezky), takže není příliš turisticky vyhledávanou. O to více je vhodné pro ty, kteří hledají únik od rušného společenského života. Je pravou oázou klidu uprostřed nádherné přírody.

Valle di Cadore společně s dalšími městečky - San Vito di cadore, Borca a Vodo - vytváří významnou turistickou destinaci severní Itálie. V zimě vše ožívá a na své si příjdou pro změnu lyžaři a příznivci zimních sportů. Na rozdíl od nedaleké proslulé lázeňské Cortiny d’Ampezzo zde lze nalézt prakticky shodný servis za přijatelnější ceny.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA