Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Eraclea Mare

Eraclea Mare - informace o letovisku

Letovisko Eraclea Mare, jinak též Zelená perla Benátska, je vzdáleno cca 60 km od Benátek a 10 km od Caorle. Přezdívku získalo díky svému hustému borovicovému porostu. V létě piniové háje vytvářejí na plážích příjemný a zároveň omamný stín.

Eraclea Mare leží trochu stranou živého ruchu ostatních letovisek. Přesto i zde lze strávit aktivní dovolenou. Nachází se zde dostatečné množství malých i velkých obchodů a obchůdků, restaurací, barů, konají se zde pravidelně trhy.

Vzhledem k pozvolnému sestupu zlatých písčitých pláží do moře, lze tuto oblast označit opět jako ideální místo pro rodinnou dovolenou. Eraclea Mare navíc skýtá velmi výhodnou výchozí polohu pro výlety do okolí (například do blízkého Lignana, Benátek nebo historického městečka Trieste). Vlmi oblíbená je také okružní plavba lodí po lagunách.

Tipy na výlety

Za návštěvu určitě stojí tzv. Mort Lagoon - laguna, která se táhne mezi Eracleou Mare a ústím řeky Piave. Naleznete zde křišťálově čistou vodu s mělkými písčitým dnem.

Zelení borových hájů prochází 16 stop široká stezka tzv. „Well-being path“, určena všem sportovcům. Od června do září navíc nabízí místní přístav kurzy plachtění pro dospělé i děti. V místním jezdeckém klubu si můžete domluvit i výlety na koních k laguně.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA