Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Eraclea Mare

Eraclea Mare - informace o letovisku

Letovisko Eraclea Mare, jinak též Zelená perla Benátska, je vzdáleno cca 60 km od Benátek a 10 km od Caorle. Přezdívku získalo díky svému hustému borovicovému porostu. V létě piniové háje vytvářejí na plážích příjemný a zároveň omamný stín.

Eraclea Mare leží trochu stranou živého ruchu ostatních letovisek. Přesto i zde lze strávit aktivní dovolenou. Nachází se zde dostatečné množství malých i velkých obchodů a obchůdků, restaurací, barů, konají se zde pravidelně trhy.

Vzhledem k pozvolnému sestupu zlatých písčitých pláží do moře, lze tuto oblast označit opět jako ideální místo pro rodinnou dovolenou. Eraclea Mare navíc skýtá velmi výhodnou výchozí polohu pro výlety do okolí (například do blízkého Lignana, Benátek nebo historického městečka Trieste). Vlmi oblíbená je také okružní plavba lodí po lagunách.

Tipy na výlety

Za návštěvu určitě stojí tzv. Mort Lagoon - laguna, která se táhne mezi Eracleou Mare a ústím řeky Piave. Naleznete zde křišťálově čistou vodu s mělkými písčitým dnem.

Zelení borových hájů prochází 16 stop široká stezka tzv. „Well-being path“, určena všem sportovcům. Od června do září navíc nabízí místní přístav kurzy plachtění pro dospělé i děti. V místním jezdeckém klubu si můžete domluvit i výlety na koních k laguně.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA