Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rosolina Mare

Rosolina Mare - informace o letovisku

Rosolina Mare, patří k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům jaderského pobřeží. Malebné letní turistické městečko je vzdálené 75 km od Benátek a na své zde může přijít jak turista vyhledávající klid, oddych a pohodu, tak milovník čilého lázeňského ruchu.

Jako jediné z letovisek italského Jadranu leží v chráněném území - přírodním parku Delta Pádu. Na jižním cípu poloostrova, asi 5 km od centra, se nachází Giardino botanico , botanická zahrada, kde je vstup zdarma.

Najdete zde placené (s plným komfortem) i neplacené (méně udržované) široké zlatavě písčité pláže, mírně se svažující do moře, přitažlivou dlouhou promenádu, lákavě se vlnící podél pobřeží a na ní pochopitelně spoustu drobných obchůdků a krámků, cukráren, restaurací a pizzerií.

Rosolina Mare byla založena v roce 1949. Celoročně zde žije jen 400 lidí. Během letní sezony sem zavítá až na 50 tisíc turistů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

MEXIKO - velký okruh 2022

14 denní poznávací zájezd po největších krásách Mexika. Pobyt u Karibského moře s možností mnoha výletů a se službami all inclusive. CK SIMON TOURIST.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA