Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rosolina Mare

Rosolina Mare - informace o letovisku

Rosolina Mare, patří k nejvyhledávanějším přímořským letoviskům jaderského pobřeží. Malebné letní turistické městečko je vzdálené 75 km od Benátek a na své zde může přijít jak turista vyhledávající klid, oddych a pohodu, tak milovník čilého lázeňského ruchu.

Jako jediné z letovisek italského Jadranu leží v chráněném území - přírodním parku Delta Pádu. Na jižním cípu poloostrova, asi 5 km od centra, se nachází Giardino botanico , botanická zahrada, kde je vstup zdarma.

Najdete zde placené (s plným komfortem) i neplacené (méně udržované) široké zlatavě písčité pláže, mírně se svažující do moře, přitažlivou dlouhou promenádu, lákavě se vlnící podél pobřeží a na ní pochopitelně spoustu drobných obchůdků a krámků, cukráren, restaurací a pizzerií.

Rosolina Mare byla založena v roce 1949. Celoročně zde žije jen 400 lidí. Během letní sezony sem zavítá až na 50 tisíc turistů.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA