Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Duna Verde

Duna Verde - informace o letovisku

Duna Verde je malé letovisko ležící mezi mnohem většími destinacemi - Caorle a Eracle Mare. Od Benátek je vzdáleno asi 60 km. Přesto, že i zde funguje perfektní italský turistický servis, tady naleznete neuvěřitelný klid. Žádný živý ruch lázeňské promenády, jak bývá u většiny přímořských letovisek zvykem.

Naopak. Stěží byste našli vhodnější místo pro relax a oddych, či k vyzkoušení místního rybářského umu. Zlatý písek zdejších pláží a křišťálově čisté moře očarují vaše srdce svým osobitým kouzlem. Vlastně to byl i původní záměr italské samosprávy – vybudovat turistický protipól živým centrům jaderského pobřeží. Což se povedlo dokonale.

Nutno dodat, že i zde se však během letní sezony pořádají nejrůznější taneční večery, grilovací párty apodobně. Samozřejmě vše v komornějším a o poznání klidnější duchu, než-li v již zmíněných proslulejších letoviscích.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA