Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marano Valpolicella

Marano Valpolicella - informace o obci

Marano Valpolicella malá italská obec, nacházející se ve stejnojmenné oblasti, v kraji Veneto, je proslavená především svými víny.

Nespočet vinic je terasovitě uspořádáno svazích až do výšky 500 m n. m. Kromě toho obec představuje ideální místo pro klidnou, oddechovou dovolenou.  Okolní krajina, utvářena kopcovitým terénem jižních výběžků Italských Alp, v sobě ukrývá nádherná údolí a doslova vybízí k romantickým procházkám. 

Marano Valpolicella  je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních historických letovisek a měst, především do rodiště Romea a Julie, Verony, nebo do hlavního města kraje, do Benátek. Příjemné chvíle můžete strávit také u nádherného jezera Lago di Garda, označovaného za ráj milovníků windsurfingu.

Famiglia Tedeschi 

Zřejmě k nejslavnějšímu klanům této oblasti, které určitě stojí za zmínku, patří rodina vinařů Tedeschi. Do celého světa produkuje vína té nejvyšší kvality. Její vinice se rozléhají v údolích Negrar, Marano a Fumane.

Nesourodé přírodní podmínky, které jsou dané rozličným umístěním vinic, přispívají k rozdílnému charakteru odrůd. Na západní svazích se pěstuje odrůda Recioto, na východní Amarone.

Na mezinárodní soutěži vín v roce 1994 v Londýně bylo zvoleno Amarone Capitel Monte Olmi 1988 dokonce oceněno jako nejlepší plné červené víno na světě.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA