Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Marano Valpolicella

Marano Valpolicella - informace o obci

Marano Valpolicella malá italská obec, nacházející se ve stejnojmenné oblasti, v kraji Veneto, je proslavená především svými víny.

Nespočet vinic je terasovitě uspořádáno svazích až do výšky 500 m n. m. Kromě toho obec představuje ideální místo pro klidnou, oddechovou dovolenou.  Okolní krajina, utvářena kopcovitým terénem jižních výběžků Italských Alp, v sobě ukrývá nádherná údolí a doslova vybízí k romantickým procházkám. 

Marano Valpolicella  je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolních historických letovisek a měst, především do rodiště Romea a Julie, Verony, nebo do hlavního města kraje, do Benátek. Příjemné chvíle můžete strávit také u nádherného jezera Lago di Garda, označovaného za ráj milovníků windsurfingu.

Famiglia Tedeschi 

Zřejmě k nejslavnějšímu klanům této oblasti, které určitě stojí za zmínku, patří rodina vinařů Tedeschi. Do celého světa produkuje vína té nejvyšší kvality. Její vinice se rozléhají v údolích Negrar, Marano a Fumane.

Nesourodé přírodní podmínky, které jsou dané rozličným umístěním vinic, přispívají k rozdílnému charakteru odrůd. Na západní svazích se pěstuje odrůda Recioto, na východní Amarone.

Na mezinárodní soutěži vín v roce 1994 v Londýně bylo zvoleno Amarone Capitel Monte Olmi 1988 dokonce oceněno jako nejlepší plné červené víno na světě.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA