Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porto Ottiolu

Porto Ottiolu spadá pod obec (comuni) Budoni a nachází se na severovýchodním pobřeží Sardinie. Městečko je stále více oblíbeným cílem dovolených. Nadšení budou především ti, kteří rádi tráví poklidné dny na pláži a zároveň si chtějí užít rušného nočního života. Pláže jsou pokryty nádherným bílým pískem, většinou je možné si za poplatek pronajmout lehátko a slunečník. Průzračná azurová voda láká ke koupání. V místním přístavu si můžete zapůjčit člun, plachetnici či šlapadlo. Pro potápěče začátečníky i pokročilé zde je potápěčské centrum. Pláž je lemována obchůdky, bar y a restauracemi, najdete zde rovněž pizzerie a supermarket.V noci bary a restaurace ožívají a nabízejí nejrůznější možnosti zábavy.

Ubytování zajišťují hotely či apartmány. Všechny mají kvalitní nabídku služeb, v areálu nechybí hřiště na volejbal, fotbal či tenisové kurty.

Na výlety do okolí se můžete vydat do nedalekého Budoni či města San Teodoro.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA