Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Costa Verde

Na západním pobřeží Sardinie se rozkládá malá rekreační oblast Costa Verde, neboli Zelené pobřeží.  Svůj název získala podle jedinečné krajiny, ve které je zasazena. Je situovaná mezi mysem Capo d. Frasca a městečkem Buggerru.

Hlavní sardinské město Cagliari je odtud vzdáleno přibližně 66 km. Oblast obklopuje středomořská vegetace a stálezelené kopce lákající k pěším výletům. Pro tuto lokalitu jsou však mnohem typičtější písčité duny porostlé trnitými jalovci. Costa Verde se pyšní krásnými písečnými plážemi, romantickými zátokami, strmými skálami a útesy.

Pokud si pronajmete auto nebo motorku, můžete se vydat za poznáním dalších zajímavých míst v této části ostrova. Podnikněte výlet do jeskyní Grotta di San Giovanni, nebo k římskému chrámu Templio di Antas nacházejícímu se v hornické oblasti Iglesias. Jedinečné jsou rovněž krápníkové jeskyně Grotta di Su Manau.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA