Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Baia Sardinia

Oblast Smaragdového pobřeží – Costa Smeralda patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově. Pobřeží se zálivem je situováno na severovýchodě ostrova a přitahuje návštěvníky nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou. Záliv je obklopen pahorky, které ho chrání před větrem a nepříznivými klimatickými podmínkami. Na jednom z pahorků se tyčí malebný kostelík Nostra Signora de su Monte.

Právě na Smaragdovém pobřeží se na vyvýšenině nachází turisticky vyhledávané letovisko Baia Sardinia. Leží v zálivu Golfo di Arzachena a je odtud krásný výhled na ostrov Caprera a Madalena. Baia Sardinia je poměrně živé prázdninové středisko plné barů, restaurací, kaváren, hospůdek a obchůdků s nejrůznějším zbožím. Pokud jste milovníky rušného nočního a společenského života, tak je Baia Sardinia určená právě pro vás.

Na své si zde přijdou i vyznavači golfu, pro které je zde připraveno populární golfové hřiště Pevero. Rodiny s dětmi a mládež si mohou užívat zase v místním akvaparku. Pokud zatoužíte po chvilce klidu, můžete jít objevovat místní malé zálivy obklopené žulovými skalisky, kde jistě najdete potřebné soukromí. Pláže jsou zde kamenité nebo písčité, mají pozvolný vstup do moře a za malý poplatek si na nich můžete vypůjčit lehátka i slunečníky. Koupání je umožněno v azurově modrém a průzračně čistém Tyrhénském moři.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA