Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

La Caletta

Na východním pobřeží Sardinie se nachází malé prázdninové středisko La Caletta. Toto letovisko je součástí nedalekého vnitrozemského města Siniscola, kde žije asi 10 tisíc stálých obyvatel. Jejich zdrojem obživy je především zemědělství, chov dobytka a práce v cestovním ruchu. Oblast je obklopena hustými piniovými lesy a soukromými parky.

Samotná La Caletta je dnes vyhledávaným místem rekreace a to zejména pro své nádherné písečné pláže. V letovisku najdeme také vyhlášené mořské lázně. Svým návštěvníkům dnes letovisko poskytuje dostatečné a kvalitní zázemí pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené. Na plážích si můžete pronajmout lehátka, slunečníky nebo vyzkoušet snad všechny druhy vodních sportů. Pláže v La Calettě jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na celé Sardinii.

V centru městečka si můžete zajít do restaurace a ochutnat místní speciality. K posezení u sklenky dobrého vína lákají také četné bary či vinárny. Milovníci nakupování ocení množství obchůdků a krámků se suvenýry. O večerní zábavu se stará několik barů, klubů a diskoték. La Caletta má vlastní turistický přístav.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA