Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Santa Margherita di Pula

Na jižním pobřeží italského ostrova Sardinie se rozkládá oblíbené prázdninové středisko Santa Margherita di Pula, které je vzdáleno asi 7 km od vyhlášeného turistického letoviska Pula. Celá tato oblast je proslulá svou nedotčenou krajinou a nádhernými plážemi, které se dají srovnat s karibskými.

Ubytování v Santa Margheritě je možné v nejrůznějších apartmánech, studiích a komplexech, které byly vkusně zasazeny do zeleně a nenarušují tak ráz krajiny. Jsou situovány v těsné blízkosti pláží, navíc husté koruny borovic poskytují příjemný stínek. Santa Margherita je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Je zde dostatečná infrastruktura a kvalitní turistické zázemí i služby. Ideální místo pro strávení příjemné, klidné a ničím nerušené dovolené, avšak v dosahu četných možností zábavy.

Zdejší pláž se táhne až k přímořskému městečku Pula, které je mezi návštěvníky také velmi oblíbené. Na své si zde přijdou milovníci kultury, sportu i relaxace u vody. Za poplatek máte možnost si zde zapůjčit slunečníky, lehátka nebo si vyzkoušet některý z vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, skútrech či šlapadlech. Pláž má pozvolný vstup do moře, takže se zde bez obav mohou koupat malé děti i nezkušení plavci. Břehy jsou omývány azurově modrým a průzračně čistým Středozemním mořem.

Zajímavostí této lokality je také nedaleký poloostrůvek Capo di Pula, jež se stal vyhledávaným cílem zejména pro mineralogy. Hojně se zde totiž vyskytuje zeolit, křemen a kalcit. Radost z pobytu v Pule budou mít i milovníci golfu, pro které je zde připraveno18ti jamkové golfové hřiště Is Molas. Toto hřiště si během několika let své existence získalo velký věhlas a pravidelně jsou zde pořádány mezinárodní golfové turnaje.

V blízkosti Puly můžete navštívit nádherné historické město Nora, které láká množstvím starobylých staveb. Mezi nejvýznamnější památky patří zřícenina chrámu, fórum, amfiteátr či mozaiková dlažba pocházející z Římského období. Pokud si pronajmete auto nebo motorku, můžete se vydat také do 30 km vzdáleného hlavního města Cagliari. Jednou z atraktivit v okolí Puly je také pláž Chia s písečnými dunami.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA