Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porto Pino

Asi 80 km od hlavního města Cagliari se na jižním pobřeží Sardinie rozkládá malé rekreační středisko Porto Pino, jehož hlavním lákadlem je téměř 4 km dlouhá písečná pláž. Ta je tvořena jemným bílým pískem, který nádherně kontrastuje s azurově modrým Středozemním mořem, jež omývá zdejší břehy. Na pláži lze za poplatek pronajmou loďky, vodní šlapadla a motorové nafukovací čluny. Pro zdejší pláž jsou typické také písečné duny a některé její části jsou chráněny skalisky. Vzdálenější části pláže jsou vhodné pro ty, kdo milují klid a volnost bez všudypřítomných turistů.

Letovisko je situováno v zátoce Cala Piombo, která je díky své hloubce okolo 30 metrů a bohatému podmořskému životu vyhledávaným rájem pro potápěče. Pod vodou jsou navíc k vidění také úlomky amfor, váz a nejrůznějších dalších rukodělných výrobků. Porto Pino je zapsáno na seznamu oblastí, které jsou chráněny pro kvalitu a kvantitu zde se vyskytujícího rostlinstva. V této oblasti, která je součástí přírodního parku Sulcis se navíc můžete potkat s nejrůznějšími vodními ptáky včetně plameňáků.

Nedaleko letoviska Porto Pino se nachází obec San´t Anna Arresi, kde najdete řadu obchůdků a krámků se suvenýry, barů, kaváren a restaurací. Nechybí ani speciální rybí restaurace s nabídkou čerstvých úlovků ryb a mořských plodů. Máte zde možnost si pronajmout horská kola, motorové skútry nebo automobily.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA