Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Porto San Paolo

Na východním pobřeží Sardinie se rozkládá příjemné lázeňské městečko a přístav Porto San Paolo. Městečko leží na malé vyvýšenině a táhne se podél pobřeží Costa Dorada. Odtud se návštěvníkům naskýtá krásný výhled na protější ostrov Tavolara, ze kterého je do Porto San Paolo zajištěna pravidelná lodní doprava. Asi 15 km odtud je vzdáleno město Olbia.

Zdejší dlouhé pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vhodné pro děti a také pro méně zkušené plavce. Pláže jsou tvořeny hrubším pískem, místy i malými kamínky a chybí zde plážový servis, jako jsou lehátka a slunečníky. Hlavní pláž je přístupná stezkou pro pěší obklopenou bujnou středomořskou vegetací. K největším lákadlům tohoto místa patří pláž San Paolo, Don Diego nebo Costa Corallina, kde najdete i malý turistický přístav.

Porto San Paolo je poklidné a malebné letovisko, kde si užijete příjemnou a ničím nerušenou dovolenou. Původní rybářská vesnice se postupem času s rozvojem turistického ruchu na ostrově proměnila v klidné prázdninové středisko poskytující návštěvníkům dostatečné zázemí. Jednotlivá ubytovací zařízení byla vystavěna v mezi žulovými skalami v souladu s okolní přírodou. Každý hotel nebo apartmán je obklopen pečlivě udržovanou zahradou.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA