Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Tertenia

Letovisko Tertenia je situováno v překrásné krajině na východním pobřeží ostrova Sardinie. Pláže, které se zde rozkládají, jsou právem považovány za jedny nejhezčích na ostrově a připomínají daleké pláže Karibiku. A jelikož tato destinace není ještě turisty příliš objevena, můžete zde najít potřebný klid a pohodu.Tertenia je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou daleko od ruchu velkých měst, avšak v jejich dobrém dosahu.

Písečné pláže se táhnou v délce 12 km a jsou lemovány skalnatými úbočími. Jednou z nejvyhledávanějších pláží je Foximanna, která je 800 metrů dlouhá. Nejvíce však přitahuje potápěče a milovníky šnorchlování, kteří pod mořskou hladinou mohou obdivovat korálové útesy z růžové žuly. Všude kolem se rozprostírá nedotčená příroda v podobě bujné středomořské vegetace. Nedaleko se zvedá pohoří s vysokými náhorními planinami Quirra, které ještě přidávají Tertenii na kráse. Z Tertenie se dají podnikat také četné výlety za poznáním dalších zajímavých míst této části ostrova.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA