Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golfo di Marinella

Záliv Golfo di Marinella se nachází na jižním výběžku nejznámějšího pobřeží na ostrově Sardinie – Costa Smeralda (Smaragdové pobřeží). Tato oblast patří k těm nejexkluzivnějších na ostrově. Záliv je situován na severovýchodě ostrova a přitahuje návštěvníky nejen nádhernými plážemi s bílým pískem, ale také romantickými zátokami, skalisky vyčnívajícími z moře a jedinečnou okolní přírodou. Záliv je obklopen pahorky, které ho chrání před větrem a nepříznivými klimatickými podmínkami. Na jednom z pahorků se tyčí malebný kostelík Nostra Signora de su Monte.

Zdejší členité pobřeží obrůstá typická středomořská vegetace, zejména nízké křoviny macchií.  Turistickým centrem této oblasti se stalo přístavní městečko Golfo di Marinella, které nabízí koupání v průzračně čistém moři a relaxaci na plážích. Na pláži Marinella máte spoustu možností vyzkoušet nejrůznější vodní sporty, jako jsou skútry, windsurfing, šlapadla nebo dokonce paragliding.  Dostatek soukromí pak poskytují menší zátoky. Letovisko je vhodné pro mladé i starší lidi nebo pro rodiny s dětmi vyhledávající klid a pohodu daleko od všedních starostí. Nedaleko pláží byly vystavěny apartmánové komplexy a další ubytovací zařízení, která jsou obklopena rozkvetlými zahradami.

Pokud máte raději aktivnější způsob trávení dovolené, pronajměte si auto a vyrazte například do 8 km vzdáleného města Porto Rotondo nebo 15 km vzdáleného Olbie. V zálivu směrem k Proto Rotondo leží rozlehlý pozemek italského prezidenta Silvia Berlusconiho. Celá tato oblast je známá tím, že zde mají svá letní sídla nejbohatší a nejznámější lidé světa.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA