Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Terme Vigliatore

Terme Vigliatore je vyhlášeným lázeňským městem nacházejícím se na severovýchodě Sicílie v provincii Messina. Trvale zde žije necelých 6 tisíc obyvatel, kteří se živí převážně zemědělstvím, chovem dobytka a prací v turistickém ruchu. Zdejší lázně pocházejí z druhé poloviny 1. století př. n. l. a již v té době se zde léčily nejrůznější onemocnění kůže či jater. Jednotlivá lázeňská zařízení se nachází v části města zvané Castoreale Terme.

Tato rovinatá oblast byla známá pod názvem Fons Veneris, neboli Venušin pramen již v románském období. Její pozdější jméno Vigliatore bylo odvozeno převážně podle blízké řeky. Dalším lákadlem jsou kromě lázní místní písčité a oblázkové pláže mající pozvolný vstup do moře. Jsou tak ideální pro malé děti a nezkušené plavce, kteří se zde mohou trénovat. Z pláže se vám navíc naskýtá krásný výhled na nedaleké Liparské ostrovy vynořující se z vod Tyrhénského moře.  Pokud máte zájem, máte možnost se na ně vydat pravidelnou lodní linkou z přístavu v Milazzu.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA