Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ribera

Na jižním pobřeží největšího italského ostrova Sicílie se rozkládá atraktivní prázdninové letovisko Ribera. Jeho největším lákadlem jsou bezesporu krásné písčité pláže, na kterých ani během hlavní sezóny není mnoho lidí a vždy si zde najdete svůj soukromý koutek. Koupání je umožněno v průzračně čistých vodách Středozemního moře. Na své si zde přijdou milovníci rekreačního potápění a šnorchlování.

Pláže mají pozvolný vstup do moře, proto jsou vyhledávány hlavně rodinami s dětmi a i nezkušení plavci se zde mohou zdokonalovat. Na plážích máte možnost vyzkoušet některý z celé řady vodních sportů, jako je například windsurfing, paragliding, jízda na vodních lyžích, katamaránech, gumových banánech nebo šlapadlech. Za malý poplatek máte možnost si vypůjčit lehátka a slunečníky.

Pokud máte raději aktivnější dovolenou, můžete si pronajmout auto nebo motorku a vydat se za poznáním dalších zajímavých míst v této části ostrova. V okolí Ribery stojí za návštěvu například 25 km vzdálené město Sciacca nebo 40 km vzdálené údolí chrámů Valle di Templi a město Agrigento.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA