Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Buggiano

Buggiano je rozlehlá oblast, velikosti 16 km2, nacházející se v provinci Pistoia, na západ od provincie Terme, mezi městy Florencie a Viareggio. Hlavním centrem Buggiano je obec Borgo di Buggiano. Jde o oblast úzkého a podlouhlého území.

Původ Buggiana je do dnešní doby nejasný. Uvádí se sice několik verzí a legend, všechny však stojí na velmi vratkém základě.

Buggino je z hlediska turisty ideální především co by výchozí bod pro výlety do okolních zajímavých míst.

Tipy na výlety:
K nejzajímavějším z nich zřejmě patří tři kilometry vzdálené Pass Colle di Buggiano ve výšce 170 m se starými pevnostmi ze 13. století. Za návštěvu určitě stojí i lázeňské středisko Montecatini Terme, vzdálené podobně jako Pescia, zhruba 4 km od Buggiana.

K místním historickým dominantám jednoznačně patří i zámeček Villa Bellavista. Dále si zde můžete prohlédnout i další památky, jako například svatyni svaté Crucifix z 14. století, která původně sloužila církvi jako nemocnice (přestavena byla roku 1773), kostel svatého Andrea, kostel svatého Lorenze a mnoho jiných.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA