Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Partigliano

Partigliano je malá obec nacházející se na konci nádherného Národního Parku Apuánských Alp. V této toskánské vesničce vás na první pohled zaujme nejen panoramatický výhled na Apuánské Alpy, ale také krásný kostel Santi Giusto a Clemente.

Z italské vesničky Partigliano je to jen 15 km do překrásného města Lucca, které vás již na první pohled okouzlí svou vznešeností. Vše, co byste měli v Lucce vidět, leží uvnitř starých hradeb. Roštové uspořádání ulic v Lucce je pozůstatkem z období Římanů. Klidné a elegantní město obklopené hradbami nabízí i dnes atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.

Milovníci aktivnější dovolené jistě uvítají blízkost Apuánských Alp s širokou možností výletů. Ti z vás, kteří mají dost času, mohou navštívit rozeklané výběžky pohoří Garfagnana rozkládající se na sever od Luccy, s krásnou horskou scenérií národního parku Orecchiella a Apuánských Alp.

K návštěvě v Toskánsku dále doporučujeme města Arezzo, Cortona, Fiesole, Florencie, Chiusi, Pisa, Pitigliano, Populonia, San Gimignano, Saturnia, Sorano, Vetulonia, Volterra.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

Úžasný poznávací zájezd do SAE

Poznejte Spojené Arabské Emiráty - Dubaj, Abu Dhabí, Šardžá a užijte si pohyb v plážovém resortu. S polopenzí, českým průvodcem a poutavým výkladem.  CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Itálii

V naší nabídce najdete hotely a penziony všech italských měst a letovisek. Příznivé ceny, přehledný rezervační systém a nejnižší ceny! 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA