Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Fucécchio

Na severozápadě Toskánska se na vyvýšeném místě rozkládá město Fucécchio, které má přibližně 22 tisíc obyvatel. Je to malé a klidné městečko, ideální jako výchozí místo pro poznávání dalších zajímavých míst rozmanitého Toskánska. Je určeno především pro ty, kdož hledají na své dovolené odpočinek a relaxaci spojenou s aktivním poznáváním památek.

Turistům dnes poskytuje dostatečné a kvalitní zázemí pro strávení ničím nerušené dovolené. Místní restaurace a pizzerie lákají k ochutnávce italských specialit, k posezení u skleničky dobrého vína zase četné bary a vinárny. Milovníci nakupování ocení množství obchůdků a krámků se suvenýry.

Historie města se datuje až do 10. století, kdy zde sídlili Etruskové. Centrum města je plné cenných architektonických památek, jako je například místní knihovna, muzeum nebo archeologický ústav. Místem odpočinku a jakou si zelenou oázou ve městě se stal park Palazzo Corsini. Nedaleko za městem se tyčí hrad, jež v minulosti sloužil jako sídlo mocné toskánské rodiny. Jelikož se Fucécchio nalézá na půli cesty mezi Florencií a Pisou, neměli byste návštěvu těchto italských perel opomenout.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA