Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

San Vincenzo

Na západním pobřeží Toskánska se rozkládá menší letovisko San Vincenzo, které je ze všech stran obklopeno nekonečnými piniovými háji. Středisko leží na méně známém pobřeží Costa Etrusca a je přitažlivé zejména svou dlouhou písečnou pláží, kde se můžete věnovat nejrůznějším vodním sportům a plážovým hrám. Pláž má pozvolný vstup do moře, proto ji vyhledávají také rodiny s malými dětmi a méně zdatní plavci. Koupat se můžete v průzračně čisté vodě Tyrhénského moře. Letovisko poskytuje veškeré potřebné zázemí pro strávení příjemné a ničím nerušené dovolené.

V městečku San Vincenzo žije kolem 6500 obyvatel, jejichž zdrojem obživy je především turistický ruch, zemědělství a chov dobytka. Na každém kroku zde narazíte na restauraci či pizzerii lákající k ochutnávce místních specialit. O večerní a společenskou zábavu se postarají bary, kluby a diskotéky. Na své si v okolí letoviska přijdou také aktivní turisté, příroda totiž vybízí k procházkám a jízdě na kole. Můžete si zde prohlédnout také přístav jachet.

Nedaleko San Vincenza můžete navštívit městečko Venturia, kde se nachází známé horké minerální prameny Calidario. Dalšími zajímavými městy v této oblasti jsou například Suvereto, Campiglia či Castagneto. Rozkládají se zde také četná archeologická naleziště jako Baratti, Populonia a Vetulonia.

V kopcovitém vnitrozemí se zase ukrývají kouzelné vesničky Campiglia Marittima, Bolgheri a Castagneto Carducci. Toskánskou krajinu se proto vyplatí prozkoumat, vždy totiž narazíte na nějakou zajímavost. Je zde rovněž několik chráněných oblastí. Pokud si pronajmete auto, můžete se vydat i do vzdálenějších měst zvučných jmen, jako je třeba Florencie, Siena, Pisa nebo Lucca a kochat se jejich architektonickými skvosty.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA