Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Molin del Piano

Na severovýchodě Toskánska leží malá a poklidná vesnička Molin del Piano. Je situována v nadmořské výšce 100 metrů v malebném údolí. Krajina rozkládající se kolem ní je typicky toskánská, rozmanitá s mírnými kopci a porostlá bujnou vegetací. Kromě pohádkově krásné krajiny zde však narazíte také na četné kostely, kláštery, pevnosti a hrady, které jsou pozůstatkem bohaté historie tohoto kraje.

Dominantou Molinu del Piano je hrad Torre a Decima, který se tyčí vysoko nad domky místních obyvatel a jakoby dohlíží na dění ve vesnici. Pro návštěvníky je připraveno několik restaurací, barů a pizzerií, kde si můžete objednat typické italské speciality.  Najdete zde také banku i lékárnu. Molin del Piano je ideálním místem pro strávení klidné dovolené v Itálii.

Pokud budete chtít vyrazit za kulturou, stačí se vydat do 18 km vzdálené Florencie, jež je považována za kolébku renesance. Toto nádherné italské město byste při toulkách Toskánskem rozhodně neměli vynechat. Zrodila se zde taková umělecká díla, jako například Michelangelova socha Davida nebo Botticelliho obraz Zrození Venuše. Navíc zde zažijete pestrý noční a společenský život, zatímco ve dne se můžete kochat řadou historických a architektonických památek. Asi 7 km od Molinu se rozkládá menší turistické letovisko Pontassieve.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA