Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gioviano

Gioviano je malá vesnice na řece Serchio. Nejbližší město od vesnice Gioviano, kde si můžete vychutnat vynikající italské speciality, je Borgo a Mozzano. Středověké centrum města Borga se může pyšnit mnoha historickými monumenty.

Dobře udržovaná italská středověká vesnice láká k poznávání krás Toskánska díky své původní atmosféře, kterou si dokázala zachovat. Gioviano se nachází, ostatně jako mnoho toskánských vesniček, na vyvýšené poloze. To zaručuje krásné výhledy na italský region, proslavený svou rozmanitostí a bohatou historií.

Tipy na výlety
V nejbližším okolí se vyskytují četné možnosti výletů do zajímavých míst v údolí Garfagnana: Barga, Pieve de Brancoli a nejbližší větší město je Borgo a Mozzano (5 km).

Borgo a Mozzano je italská obec v toskánské provincii Lucca. Rozlohu má 72 km² a zhruba 7 400 obyvatel. Obec je známá díky svému podivnému mostu, Ponte della Maddalena nebo se známějším jménem Ponte del diavolo (Most čerta nebo Čertovský most). Kvůli podivné struktuře mostu, zde panuje pověst, že most postavil čert.

Na návštěvu Luccy je třeba se řádně psychicky připravit. Milovníky historie čeká totiž téměř nevstřebatelná dávka starobylých uliček, romantických zákoutí, mramorových portálů, fresek, soch, artefaktů a dalších pozoruhodností.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ VE FRANCII

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA