Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Piombino

Piombino je půvabné italské přístavní město renesančního vzhledu, ve kterém můžete nalézt známky minulosti etruských dolů. Italské Piombino nabízí jak příjemnou relaxaci u křišťálově čistého moře, tak i možnost zábavy pro návštěvníky všech věkových skupin.

Etruské pobřeží se nachází mezi Livornem a Piombinem. Kopcovitá krajina s nedotčenými středověkými vesnicemi, údolími a lesy, blízkost ostrovů Elba, Montecristo a Capri dotváří celkový obrázek rozmanitosti této oblasti.

Spoustu zábavy si můžete užít přímo ve městě či na veřejných plážích. Dráhy pro kolečkové brusle, fotbalové hřiště, tenisové kurty, školy potápění, surfování, plavání, jízdy na koni a dokonce i plavební exkurze konající se i v noci vám zaručeně poskytnou dostatek sportovního vyžití.

Přístav Piombino je ideálním místem pro poznávání kulturního bohatství Toskánska, vychutnávání si klidných dnů na plážích a pro dovolenou plnou sportu a dobrodružství jako je potápění, jachting a návštěvy zajímavých míst na ostrově Elba.

Tipy na výlety
Piombino je vhodným výchozím bodem pro výlety na Costa Etruschi, na ostrovy toskánské Archipel a do toskánské krajiny.

Z přístavu Piombino na pobřeží Toskánska vyplouvají turisté trajektem na 10 km vzdálený ostrov Elbu. Elba je třetí nejrozlehlejší italský ostrov a nabízí turistům písčité pláže, vodní sporty, rybářské osady, letoviska, hory a vinice. Milovníci památek zde najdou pevnosti, muzea a přístupné doly mineralogického bohatství ostrova. Hlavním městem ostrova je přístav Portoferraio, kde je i bývalá rezidence Napoleona s jeho knihovnou a kostel Misericordia s kopií jeho rakve a s odlitkem jeho posmrtné masky.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA