Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Montefollonico

V kopcovité toskánské krajině se v nadmořské výšce 567 metrů rozkládá středověké městečko Montefollonico, které je plné historických staveb a dýchne na vás atmosférou starých časů. Díky svému umístění nabízí návštěvníkům jedinečný výhled na okolní stálezelenou krajinu porostlou piniovými háji a olivovníky. Kochat se můžete pohledem na impozantní hory Monte Amiata a Monte Cetona. Za dobrého počasí se dá dohlédnout až k jezeru Tasimeno.

Ubytování turistů je umožněno například ve starém toskánském statku Pratovecchio, který byl v roce 1899 přestavěn šlechticem Mucciarellim.  Ke konci 20. století byl statek kompletně zrekonstruován a nyní nabízí komfortní ubytování s možností stravování. Hosté mohou využívat i bazénu, jež se nachází v bezprostřední blízkosti statku. V okolí se rozprostírají ovocné sady a lány s bylinami.

Centrální poloha města umožňuje podnikat výlety do všech významných toskánských měst, jako je například renesanční Florencie, gotická Siena, Arezzo či krásná Cortona. Jejich návštěva pro vás bude nezapomenutelným zážitkem a vy se sem budete chtít určitě ještě vrátit. Za návštěvu stojí také romantická města Pienza, Montepulciano a Montalcino.

 

Kontextová reklama.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Itálie.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Itálii. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete i detailního průvodce Římem a dalšími městy, informace o lyžařských letoviskách a o lyžování v Itálii. Nechybí ani recenze a popis oblíbených přímořských letovisek. Součástí jsou také zájezdy do Itálie - Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy u moře i lyžařské zájezdy. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Itálii 2013.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Chorvatsko | Rakousko | USA